1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

    Odwiedzasz EDU.LEARN

    Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

    Nie, dziękuję
  2. Mini lekcje

    Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

    Dalej
  3. Wideo

    Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

    Dalej
  4. Teksty

    Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

    Dalej
  5. Słowa

    Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

    Dalej
  6. Lista tekstów

    Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

    Dalej
  7. Lista Video

    Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

    Dalej
  8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

    Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

    Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

    Dziękuję, wrócę później
  9. Lista Pomocy

    Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
    Nie, dziękuję

Już 62 365 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Szybka nauka języków

Szybka nauka języków jest możliwa i co najważniejsze - możesz to robić samemu. Poprzez naukę języków obcych online oszczędzasz swój cenny czas, wydatki, możesz uczyć się w dowolnej chwili i w każdym miejscu. Co więcej, jest to nauka bardzo skuteczna!

Przeraża Cię myśl od czego zacząć? Zupełnie niepotrzebnie. Pierwszy krok już masz za sobą – chęć szybkiej nauki języka. Jesteś w dobrym miejscu i czas na następny krok, który opiszemy na przykładzie nauki języka angielskiego od podstaw.

Jak podejść do nauki samemu? Wybierz tematykę która Cię interesuje, w ten sposób zapamiętasz więcej. W końcu możesz się uczyć tego, co chcesz, a nie tego co Ci ktoś narzuci. Spójrz jak może wyglądać szybka nauka języka angielskiego online:

Filmy po angielsku z napisami

Wiele osób, które szybko nauczyły się języków zaczynało od oglądania filmów z napisami. Pomyśl, który temat Cię interesuje i zacznij oglądanie! Osłuchasz się z językiem, poznasz nowe słowa i zapoznasz się z wymową. Dialogi po angielsku z którymi  masz kontakt oglądając wideo pozwalają Ci się oswoić z komunikacją werbalną i przygotować się do rzeczywistej rozmowy z native speakerami.

 

Słówka: 411
Słówka: 802

Teksty do nauki angielskiego

Zazwyczaj szybka nauka języka poprzez czytanie wydaje się nudna i męcząca. To nieprawda! Klucz do sukcesu to po raz kolejny możliwość wybrania interesującej Cię tematyki. Znów robisz to, co sprawia Ci przyjemność, poznajesz interesujące dla Ciebie zagadnienia i uczysz się nowych słówek. Zapamiętasz je szybciej, bo leżą w kręgu Twoich zainteresowań.

 

Słówka: 73
Słówka: 59

Mini lekcje po angielsku

Mini lekcja to coś, co nie zabierze Ci dużo czasu, a pozwoli opanować kolejny materiał. Często uczącego obarcza się zbyt dużą ilością materiału naraz. Mini lekcje przedstawiają zagadnienie konkretnie, bez zbędnych opisów. Kiedy między mini lekcje wpleciesz czytanie tekstów i oglądanie wideo z dialogami to szybko nauczysz się języka.

Zdjęcia do nauki języka angielskiego

Uczysz się słówek, robisz listy, które się mnożą i nic. Bez efektów. Jest na to sposób - wykorzystaj do szybkiej nauki języka zdjęcia ze słówkami. Kontekst wizualny pobudza mózg, słówka z języka angielskiego poznane w taki sposób zapamiętasz o wiele szybciej. I przyjemniej!

Blog językowy

Warto też zaglądać na blogi. Dlaczego? Stanowią wspaniałą motywację, pobudzają do pracy i są przed wszystkim źródłem wielu informacji. Ważne, aby blog miał ciekawe wpisy i zróżnicowane – od luźnych jak 10 Quotes for Foreign Language Learners, Oto człowiek, który zna 32 języki, 15 słów, które znaczą coś innego - angielski brytyjski i amerykański, po te poruszające poważne zagadnienia związane z nauką języków jak  Częste błędy: "the" i "a/an" a policzalność, Częste błędy: "do" czy "make"?, Jak poprawić angielską wymowę czy Jak muzyka pomaga w nauce języka.

Porady gwiazd, czyli Language Hacker Tips

Cenne dla szybkiej nauki języków i będące świetną motywacją są porady znanych osób, które opanowały języki obce. Warto zapoznać się z rozmowami na temat doświadczeń z językami obcymi z takimi osobami jak Maryla Rodowicz, Mariusz Szczygieł czy Maciej Zieliński.

Gramatyka języka angielskiego

Gramatyce warto się przyglądać i wracać do niej wraz z coraz większym opanowywaniem mówienia, pisania i słuchania. Duża koncentracja na gramatyce nie jest jednak najważniejsza. Tak naprawdę bardzo wiele, także pod kątem gramatycznym, uzyskasz poprzez czytanie tekstów, oglądanie wideo i rozwiązywanie ćwiczeń. Chcąc szybko nauczyć się języka angielskiego zwróć uwagę na takie zagadnienia gramtyczne jak: czasy w języku angielskim, części mowy, strona bierna, mowa zależna, okresy warunkowe, czasowniki modalne, a także listę czasowników nieregularnych oraz listę rzeczowników niepoliczalnych.

Mobile Analytics